C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп для Биків на 2020 рік

Гороскоп для Биків на 2020 рік

Люди, народжені під знаком Бик, являють собою особистості, які втілюють у собі незалежність і прагнення досягати поставлених цілей. Це досить прагматична і консервативний знак, який за рахунок своїх якостей може досягти успіху там, де інші вже давно склали руки. Головними позитивними рисами цього знака є працьовитість і відповідальність. За рахунок цього Бики часто займають високі посади і проявляють лідерські якості у важких ситуаціях. Їх розвинене логічне мислення забезпечує захист від сторонніх маніпуляцій. Бики досягають своїх цілей послідовно, не боячись можливих перешкод. Вони не вдаються до хитрощів, а просто йдуть напролом. Люди цього знака досить щедрі, проте вони здатні люто захищати свої цінності. Вони спокійні і легкі в спілкуванні, прагнуть укласти один союз на все життя. Не схильні до зрад, дуже цінують свою сім'ю.

Гороскоп для Биків на 2020 рік


Що ж готують зірки для цих людей і яким буде гороскоп для Биків на 2020 рік?

Чоловік і жінка – що їх чекає?


Гороскоп для Биків на 2020 рік


Для Биків майбутній рік буде насиченим періодом. У їх житті відбудеться ряд доленосних подій. Багато зміни на перший погляд здадуться несприятливими і страшними. В майбутньому у представників цього знака зодіаку вдасться витягти з них вигоду.
У середині року почнуть посилюватися сприятливі тенденції. В життя Биків повернеться стабільність. Вони відчують себе більш впевненими, почнуть ставити перед собою нові цілі і шукати можливості для самореалізації.

Гороскоп для Биків на 2020 рік


Добре будуть складатися дружні, ділові та романтичні стосунки. Рік буде насиченим новими знайомствами. Представникам цього знаку зодіаку вдасться знайти надійних друзів та вірних партнерів, які нададуть допомогу у кримінальних справах та поділяться цінними порадами.

Гороскоп для Биків на 2020 рік


Що очікує представниць прекрасної статі? Жінка цього знаку з першого погляду здається дуже тихою і соромливою, однак її сталевої волі і прагнення досягти своїх цілей важко не позаздрити. Вона сентиментальна, але дуже сильна і надійна. На початку 2020 року дівчата цього знаку можуть захопитися особиною протилежної статі. Він здасться їм втіленням ідеалу, однак це лише перше враження. Так вже часто виходить, що любов дам, народжених під знаком Бика, не буває взаємною. Гороскоп на цей рік для Бика-жінки передвіщає багато труднощів у професійній галузі. Однак прагматичність і завзятість — кращі риси, які здатні винагородити за важку працю. Потерпіть перші кілька місяців, і справи налагодяться.

Гороскоп для Биків на 2020 рік


Що стосується чоловіків, то цим людям доведеться наполегливо працювати, щоб досягти успіху і реалізувати задумані ідеї. На їх шляху будуть постійно виникати перешкоди, яким їм буде складно протистояти. Сміливість і твердий характер дозволять подолати випали випробування. Багато чоловіків в цьому році постануть перед великими змінами. Можливо, їм доведеться змінити місце проживання або роботу. Однак це відкриє перед ними нові перспективи. Астрологи радять задуматися про свій бізнес. Це стане вдалим вкладенням капіталу. Підприємливість дозволить їм перетворити ідею в прибуткове і розвивається справа.

Гороскоп кар'єри і фінансів.


Гороскоп для Биків на 2020 рік


Найважливішим правилом і принципом цього року є бути бережливим, щоб потім залишилися гроші на потрібні витрати. Однак розумна економія зовсім не так як Бики є природженими лідерами, на роботі з'явиться можливість проявити дане якість. Допоможіть співробітникам вирішити важливі завдання, проявіть ініціативу і запропонуйте оригінальні ідеї. Кілька безсонних ночей варті того, щоб весь рік пожинати плоди. У вересні настане вирішальний момент для кар'єри. Доведеться продемонструвати весь професіоналізм, щоб не попастися на виверти колег. Пацюк, як покровитель року, відповідальна за справедливість, тому будь-які спроби схитрувати або підставити будуть покарані. Чесних і добрих людей це тварина не позбавить своєї опіки. Якщо будете діяти згідно совісті, під кінець року почнете пожинати плоди праць. Саме в цей час можливе зміцнення положення на роботі або в бізнесі.

Гороскоп для Биків на 2020 рік


Що стосується питання безпосереднього кар'єри, то в гороскопі для Биків на цей рік можна відзначити таку дуже важливу і корисну інформацію. Цього року зірки обіцяють досить серйозні і значущі зміни у професійній сфері, які спочатку не підуть на користь їхній кар'єрі. Виникнуть проблеми, які змусять змінити місце роботи або рід діяльності. Не варто боятися нового етапу в роботі. Такі зміни будуть мати віддалені перспективи і стануть стартом до підвищення в наступному році. Однак для досягнення високого результату доведеться добре попрацювати. Астрологи радять зробити упор на партнерські відносини. Будьте більш лояльними. Уникайте впертості, частіше прислухайтеся до думки оточуючих людей. Проявивши гнучкість, комунікабельність, вони зможуть зібрати навколо себе відданих союзників, які допоможуть їм у реалізації масштабних проектів.

Відпочинок.


Гороскоп для Биків на 2020 рік


Але незважаючи на всі серйозні і досить успішні зміни у професійній діяльності не слід забувати і про відпочинок. Найкращим часом для відпустки для Биків стане кінець весни і початок літа. У цей період їх сили будуть на межі, тому вони почнуть потребу у відпочинку і нові враження. Гороскоп радить уникати тривалих перельотів і поїздок. Вони будуть важко переноситися. Можуть виникнути непередбачені негаразди з багажем і документами. Краще віддавати перевагу санаторно-курортного відпочинку поблизу від будинку. Це дозволить поправити здоров'я і набратися сил.

Гороскоп для Биків на 2020 рік


Ось таким досить успішним і цікавим, наповненим найрізноманітніших подій буде цей рік у Биків.
Гороскоп для Биків на 2020 рік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають