C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва

Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва

Напевно, немає у світі такої людини, яка б не хотів би заглянути в майбутнє і не дізнатися, що його очікує, яких подій слід і коштувати побоюватися, і остерігатися. Причому багатьох хвилює і турбує не тільки особисті питання, але і факти, пов'язані з тим, що відбуватиметься в нашій країні і в світі в цілому.
Передбачення екстрасенсів для Росії на цей рік допоможуть знайти відповіді на глобальні питання, які хвилюють і турбують їх, так як від їх рішення і результату залежить майбутнє кожного з нас.

Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва


Про що варто згадати в першу чергу? Насамперед, цей період буде непростим для країни. Це час, коли у зовнішній політиці уряду доведеться приймати безліч важливих рішень. Пророцтва обіцяють конфліктні ситуації між Росією і країнами Євросоюзу. Від нашої держави відвернуться колишні союзники. Але рано чи пізно всі проблеми вдасться вирішити, і зовнішньополітична обстановка нормалізується. Це час початок утворення нового державного устрою, правда ми зможемо спостерігати лише незначні зміни.
Якщо торкнутися економічну сторону питання, то проаналізувавши всі пророцтва можна зробити наступний висновок. До 2020 року економічна ситуація остаточно нормалізується. На думку екстрасенсів, несприятливий період був потрібен людям, щоб перевірити їх на стійкість до стресів, а також направити по шляху духовного розвитку, перестати зациклюватися на матеріальних речах.
Ну а тепер давайте більш детальніше зупинимося на прогнозах популярних пророків і астрологів, щоб мати повне уявлення про майбутні події на цей рік.

Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва

Пророцтва Валерії Кольцової.


З упевненістю можна говорити про те, що передбачення ясновидиці Валерії Кольцової збуваються. Вона передбачила в 2009 році світова фінансова криза, знецінення долара. Валерія Кольцова передбачила, що незабаром російський рубль стане єдиною світовою валютою, якою будуть розплачуватися всі країни світу за нафту і газ. Євро і долар не зможуть себе виправдати, оскільки в країнах ЄС і США продовжиться регресія економіки. Передбачення Валерії Кольцової на 2020-й говорять про те, що США чекає величезне цунамі, в результаті якого будуть переселені мешканці багатьох міст узбережжя. З цього моменту почнеться поступове затоплення території Північної Америки і Західної Європи. Крім стихійних лих, Америку чекає дуже серйозна економічна криза, яка призведе до знецінення долара, масових заворушень населення.

Пророкування Ванги.


Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва


Пророкування Ванги на 2020 рік відомі лише по одному з численних джерел, в якому велика провісниця докладно описала, що чекає на людство у наступному 2020 році. Відомо, що цілителька ніколи не робила передбачень «просто так», зазвичай у неї були видіння після контакту з яким-небудь новим, досі не використовуваних людиною. Коли Ванга брала руку незнайомця, то моментально бачила все минуле людини і всі його майбутнє. Саме в ці секунди Ванга могла зазирнути в майбутнє і отримати мізерну інформацію про цю людину і про події, які відбудуться через багато років. Через багато років лікувальної практики у Ванги поступово сформувалася загальна картина світу в майбутньому, стала розуміти, які катастрофи чекають людство, які війни нам належить пережити і хто буде керувати країнами в 21 столітті.

Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва


Таким чином, очевидцям і близьким людям вдалося записати її передбачення і скласти каталог її прорікань на весь поточний століття. До 2020 року у Ванги було особливе ставлення. Одного разу вона сказала: «Саме в 2020 році на землю прийде той, хто змінить стан речей, хто дасть людям надію і встановить спокій на всій Землі.» Що саме мала на увазі провісниця, кажучи ці слова, залишилося таємницею. Як і у багатьох випадках, давати детальне пояснення своїм прогнозам Ванга не поспішала, але помітила, що 2020 рік обіцяє бути доленосним для всього людства. З тих пір минуло багато років, але до цих пір фахівці намагаються розшифрувати останні передбачення Ванги на 2020 рік, які вона дала майже перед самою смертю.

Пророцтва Едгара Кейсі.


Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва


За своє життя американський ясновидець з міста Кентуккі, здійснив близько 26 тис. передбачень, примітно, що всі події які вгадував, він бачив перебуваючи під дією гіпнотичного сну. Які ж прогнози зробив Кейсі на 2020-й. Ніяких, тим більше серйозних катаклізмів, або кінця світу в цьому році Едгар не передбачав. Але згадав, що в рік Щура нам слід очікувати зміну епох. В цілому, передбачення Кейсі багато в чому схожі на передбачення інших не менш відомих ясновидців. Екстрасенс передбачив багато подій, але найголовніші з них, це початок Другої світової війни, політ людини в космос, і створення атомної бомби.

Прогноз астрологів.


Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва


Також ні в якому разі не варто і не варто скидати з рахунків передбачення астрологів, яким, погодьтеся, ми звикли довіряти найбільше. На які важливі моменти, пов'язані з цим роком варто звернути увагу в першу чергу?


 • У період до 2020 року настане Ера Водолія. На землі запанує царство Боже. Це означає, що люди почнуть більше цінувати мораль, зміцнюються духовні цінності, а матеріальні речі втратять своє значення.


 • Цей період також називають століттям Сатурна, планети з дуже активною, войовничої енергією. Завдяки впливу Сатурна настане час процвітання. Велика кількість людей захочуть створити власний бізнес, а не працювати за наймом.


 • Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва


  Конкуренція збільшиться, але підвищиться якість послуг. З цієї ж причини вчені здійснять безліч відкриттів, винайдуть роботів, які зможуть замінити колишніх найманих працівників. Кіборги стануть виконувати важку і брудну роботу замість людей.


 • У деяких прогнозах вказується, що після 2020 року у світі почне назрівати серйозний конфлікт, який може призвести до третьої світової війни. Країни почнуть застосовувати заборонену зброю, постраждає безліч мирних жителів.


 • Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва


  Чи стануть ці передбачення реальністю, покаже час, ми ж будемо вірити і сподіватися тільки на краще.
  Передбачення екстрасенсів для Росії на 2020 рік. Пророцтва
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають