C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний

Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний

Напевно, сьогодні навряд чи можна зустріти таку людину, яка б не цікавився питаннями, пов'язаними з майбутнім. Ще в давні часи наші предки приділяли особливу увагу прогнозам і пророцтва. Але сьогодні в епоху стрімкого століття і комп'ютеризації, всі кожен з нас хоч раз в день, але заглядає в гороскоп у пошуку відповіді на хвилюючі та тривожні його питання.

Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний


Гороскоп на цей рік для знаків зодіаку стане справжньою знахідкою, так як навіть із загальної інформації можна зробити для себе конкретні і певні висновки. Але, про все докладніше.
Хто господар?

Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний


Перш ніж, познайомиться з загальним гороскопом на 2020 рік самим правильним кроком стане познайомиться з характером нового року, його звичками, смаками, що в значній мірі допоможе зорієнтуватися як себе вести і що робити.
За Китайським гороскопом, стихія 2020 року – це Метал, а стихія Щури (покровителя року) Вода. Взаємодією цих двох стихій, Металу і Води, у чому і визначається характер роки, а також характер народжених в 2020 році людей. Метал з давньої Китайської традиції породжує Воду, так що Вода і Метал – це дружні знаки, які дуже добре впливають один на одного і створюють вдалий і сприятливий фон в 2020 році.
Разом Вода і Метал, згідно з Китайським гороскопом, наділяють людину, народжену в 2020 році, таким додатковим набором чудових якостей, як оптимізм, бадьорість, життєлюбність і внутрішня гармонія. Людині, народженій в 2020 році, практично не властива різкість, злопам'ятність, жорстокість. Завдяки «металевого» складом характеру, довірливим його не назвеш, але все ж він більше схильний вірити скоріше добре, ніж погане. Стихія Металу робить його людиною з міцним внутрішнім стрижнем, який точно знає, чого хоче досягти. Однак Вода пом'якшує гострі металеві кути, роблячи людину, народжену в 2020 році, чудовим дипломатом.

Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний


Ну а тепер саме час познайомитись, що в новому році чекає кожен знак зодіаку окремо, навіть виходячи із загальної інформації.

Загальний гороскоп для Овнів.


Більша частина цього періоду — до середини 2021 року пройде в боротьбу не стільки з обставинами, скільки із самими собою. Ви зрозумієте, що маєте не тільки сильними сторонами, але і слабкостями, і вони можуть взяти над вами верх, причому надовго. Звідси — певний хаос у справах, спроби нестандартних рішень там, де цього зовсім не потрібно, безглузда боротьба з собою і оточуючими.

Телець.


Будуть переважати войовничі настрої. Перешкоди, що виникають на шляху, ви сприймаєте як виклик, а не як перешкоду, і здаєтеся тільки в тому випадку, якщо у вас дійсно абсолютно немає сил продовжувати розпочате (a ймовірність такого розвитку подій мінімальна). Найскладніші роки — 2017-й і 2018-й, коли вашими слабкостями можуть користуватися люди, яких ви звикли вважати союзниками.

Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний

Близнюки.


Вас чекає неспокійна десятиліття. Початок його буде плідним, цікавим, надихаючим. Тут можливі глобальні зміни в особистому житті, професійній сфері. Подвиги і звершення — ось чого вимагає від вас ситуація, і у вас не виникає проблем з їх вчиненням. Далі вас чекає період затишшя.

Рак.


До 2020 року вам буде нелегко, так і знайте — це час суперечливих подій, які вкрай складно оцінити однозначно. У багатьох Раків буде відчуття, що вони ходять по краю прірви, але в той момент, коли ймовірність катастрофи стає найбільшою, хтось незмінно простягає руку допомоги і допомагає подолати всі труднощі.

Лев.


Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний


Вам часто буде супроводжувати удача. Єдиний, мабуть, недолік періоду полягає в тому, що вам постійно доводиться вибирати, яка сфера життя є для вас пріоритетним. Дуже важко досягти балансу і гармонії між професійним і особистим, суспільним та індивідуальним. Частіше звичайного доводиться замислюватися o відбувається.

Діва.


В цьому році у Дев чи з'являться серйозні причини для хвилювань і тривог, a потім ситуація стане дещо напруженою, особливо для тих, хто звик діяти стрімко, відкрито і в лоб. Починається час неоднозначностей, вивертів, питань, на які навряд чи можна знайти відповідь. Це період навчання, накопичення досвіду та особистісної трансформації, переходу від простого до складного.

Ваги.


Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний


Вам пощастило — на ці десять років не доводиться якихось гострих моментів, тривалих проблемних періодів: буде переважати вплив позитивних тенденцій, від вас потрібно буде лише користуватися цим і, по можливості, нічого не випускати з виду. Правда, у деяких представників знаку виникнуть проблеми з-за того, що їм доведеться постійно перебудовуватися, переглядати плани та пріоритети.

Скорпіон.


До початку 2020 року у вас навряд чи виникнуть серйозні приводи для занепокоєння: удача буде вам посміхатися, a зірки стануть підтримувати у багатьох починаннях. Цей час добре підходить для будь-якої творчої діяльності, але перевагу краще віддати занять, що дозволяє отримати практичний, відчутний результат. Чим менше ви будете літати в хмарах, тим краще.

Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний

Стрілець.


До середини року ви будете досить успішні в фінансових справах і комерційних починаннях. Зірки протегують як досвідченим бізнесменам, так і тим, хто тільки стає на стежку підприємництва. Якщо ви поки тільки роздумуєте над тим, в якій сфері шукати застосування своїм талантам, зверніть увагу на інформаційний бізнес, зв'язку з громадськістю і видавнича справа.

Козеріг.


Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний


Доводиться визнати — легкості і везіння в очікуваному періоді не проглядається, a ось заслужена нагорода за труди цілком можлива. Принаймні, до початку 2021 року вам не варто розраховувати ні на чарівника в блакитному вертольоті, ні на інші чудові рішення ваших проблем — тільки самі, тільки своїми силами ви можете домогтися бажаного.

Водолій.


До початку року боятися особливо нічого: у загальному і цілому зірки до вас прихильні, можна розраховувати на їх підтримку (і в першу чергу — в особових справах). Правда, може поступово збільшуватися кількість ваших недоброзичливців, але загрози для вас вони не будуть представляти до середини 2018 року — власне, з цього моменту і почнеться більш складний період вашого життя.

Риби.


Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний


Вас чекає досить неспокійний час — принаймні до кінця року. У цей період особисті проблеми будуть змішуватися з громадськими, внутрішні суперечності — досягати катастрофічних масштабів і впливати на те, як ви ведете себе з оточуючими. Пізніше, після деякого затишшя, ви перейдете до творчої діяльності і займетеся втіленням в життя своїх найсміливіших фантазій.
Сьогодні, в сучасному світі для багатьох гороскоп є справжньою знахідкою, у деяких навіть ранок починається лише з т ого, як вони познайомляться зі своїм прогнозом на весь цілий день. Погодьтеся, можливо така інформація дуже корисна і допоможе правильно зорієнтуватися в різних ситуаціях.
Гороскоп на 2020 рік для знаків зодіаку. Загальний
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають