C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку

Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку

Сьогодні навряд чи можна знайти таку людину, якого б не цікавили події, які очікують його у майбутньому. Простіше кажучи, прогноз і передбачення про те, що чекає кожного з нас хвилює і турбує багатьох. Причому саме в такому прогнозі кожен зможе легко і просто зможе знайти відповіді на всі хвилюючі питання.

Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку


Одним з астрологів, пророкування якого всі звикли вірити і довіряти є Павло Глоба. Так, так, пророкування від Павла Глоби і прогноз дійсно заслуговує докладного і детального вивчення. І саме про це ми зараз і поговоримо, постараясь не упустити жодної важливої деталі.

Гороскоп за знаками зодіаку – Овни, Тельці і Близнюки.


Що ж чекає кожен окремо взятий знак зодіаку, до чого слід бути готовим, як правильно себе вести?

Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку


 • Овни. Людям, народженим під цим знаком доведеться розраховувати лише на свої сили та здібності. Марс не буде надавати підтримку, і будуть накочувати хвилі відчуття власної безпорадності. Проти неприємностей потрібно йти в лобову атаку, а не тікати від проблем. В майбутньому це зіграє відмінну службу. Напруженість у діловій сфері буде зберігатися протягом кількох місяців, особливо в пе6риод з січня по квітень. Для того, що б максимально реалізувати свої кар'єрні можливості Овнам, потрібно не тільки активно рухатися вперед, але і включати мозок і дотримувати розсудливість. Влітку потрібно буде зберігати рівновагу між діловими та особистими стосунками, інакше можливий дисбаланс в житті.

 • Тельці. Рік досить непоганий, але є ймовірність і неприємностей. Для того, щоб їх уникнути не потрібно виявляти зайву самовпевненість, інакше на шляху до мети будуть виникати перешкоди. Варто проявити обережність і постаратися не вплутатися в авантюру. Особливо це стосується літніх місяців. Легкого заробітку не приведеться, слід повністю віддатися роботі, щоб досягти прогресу.

 • Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку

 • Близнюки. Відразу варто сказати, що майбутній рік буде досить тихим і спокійним. А що це означає? Можна буде присвятити більше часу власним інтересам і саморозвитку. У роботі очікується розмірений прогрес, і тут не варто квапити події, інакше можна відкотитися назад. Потрібно уникати конфліктів в колективі, підтримка колег виявиться потрібна в майбутньому. Проблеми можливо в особистому житті. Нових відносин на горизонті не передбачається. Можна буде розібратися в своїх бажаннях, і зрозуміти чого власного вони шукають.


 • Що чекає Раків, Львів і Дів.


  Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку


  Яким буде 2020 рік для цих представника знака зодіаку? До чого слід бути готовим?

 • Раки. Вже з перших днів року ці люди зможуть скористатися своєю внутрішньою силою і витривалістю. Завдяки цьому вони змінять життя на краще. Але для цього слід зібратися. Підтримку нададуть близькі і друзі, в особливо важкі моменти В пріоритеті у Раків в цьому році будуть особисті стосунки. Рік вдалий для вступу в шлюб і планування дитини. Кар'єрі та доходам вони будуть приділяти значно менше часу. У діловій сфері величезну підтримку нададуть заслуги минулих років. Очікується і кілька цікавих знайомств, можливо один з них стане доленосним.

 • Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку

 • Леви. Для них рік навряд чи виявиться нудними спокійним. Простіше кажучи, очікується реалізація кількох цікавих проектів, які позитивно позначаться на фінансовому стані. Про свої плани краще не розповсюджуватися, інакше збільшиться кількість недоброзичливців, і почнуть створювати проблеми. Так як Леви в новому році будуть повністю захоплені кар'єрою, то вони з працею будуть знаходити час для особистих відносин. Очікуються і проблеми зі здоров'ям. Час від часу слід брати перепочинку, інакше можливий занепад сил. І не варто нехтувати відпусткою, він буде необхідний, а робота почекає.

 • Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку

 • Діви. Цим людям рік принесе багато нового і цікавого. Їм захочеться пригод, які урізноманітнюють трудові будні. Можлива поява хобі чи навчання новому, наприклад, іноземної мови або рукоділля. Це потягне фінансові витрати, але виведе життя на принципово новий рівень. Варто пробувати, це в майбутньому відіб'ється на доході. В особисте життя Дів буде все гармонійно і спокійно, особливо у сімейних людей. Вільні представники знаку, отримають шанс закрутити роман, який в наслідок, переросте в серйозні стосунки. Найнебезпечніший місяць в році для цього знака травень. Слід утриматися від вкладень і великих покупок. Вони погрожують неприємностями.


 • Терези, Скорпіон і Стрільці.


  Тепер давайте подивимося, яким буде рік для цих представників знаку зодіаку. Про що говорить астролог і до чого готує?

  Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку


 • Ваги. Цих людей очікують досить серйозні і кардинальні зміни. У чому це буде укладатись і виявлятись? Особливо бажання цього виникне в серпні місяці. Передувати цьому буде бажання відгородитися від усього світу і не виходити на вулицю. Це буде не характерна поведінка, для цього оптимістичного знака, і стане наслідком втоми і потоку проблем. Не варто на цьому зациклюватися, будуть і вдалі, радісні дні. Це прожене депресію. Можливий несподіваний подарунок. Під час небезпечних ситуацій слід прислухатися до інтуїції, вона підкаже, яким чином діяти далі. Під небезпекою будуть відносини з людьми, це стосується не тільки особистого життя, а й друзів і рідних. Можливо втрата зв'язку з багатьма.

 • Скорпіон. Відразу варто порадувати, так як рік найвірогідніше буде дуже успішним і вдалим. Про що говорить Глоба? Випаде можливість реалізувати себе в різноманітних сферах діяльності. Це стосується і кар'єри і особистого життя, і творчих починань, головне, що б було бажання. А найбільш активні Скорпіони досягнутий у всьому наполеонівських вершин. Єдине під загрозою буде сфера особистих відносин. Близьким людям потрібна допомога. А літні місяці не варто захоплюватися азартними іграми, можливі великі програші.

 • Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку

 • Стрільці. Про що говорять зірки? Справи цього знака нерозривно пов'язані з минулим роком. У чому це виявлятиметься? Якщо вони багато часу приділяли кар'єрі, то в наступному році вони отримають результати цього. Якщо лінувалися, то й розраховувати не на що. Якщо ж у весняні місяці вони почнуть наполегливо працювати, то до грудня, їхнє становище значно зміниться. Роботу потрібно поєднувати з відпочинком, і бажано вільний час присвятити новому захопленню. У новому році очікуються цікаві знайомства. З'явиться і впливовий покровитель, завдяки якому намітитися прогрес у кар'єрі. Навесні можливе загострення пристрастей і сварки в родині. Не варто сперечатися, це може зруйнувати любов.


 • Козеріг, Водолій і Риба – для них буде рік?


  Що з приводу цих знаків зодіаку каже Павло Глоба? До чого готує і про що попереджає?

  Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку


 • Козеріг. З перших днів року потрібно бути дуже рішучим. Що радить астролог? Ці люди можуть сміливо починати власну справу. Дуже сприятливий рік для фінансових вкладень. Зірки будуть благоволити їм на шляху до реалізації мрії. Вдалий рік і для романтичних відносин. Але щоб втілити все задумане потрібно відмовитися від дріб'язковості і не перекладати відповідальність за свої справи на плечі оточуючих. В борг брати в наступному році не варто. Краще скоротити витрати, і розраховувати на власні сили.

 • Водолій. Рік стане вдалим у реалізації своїх професійних якостей і амбіцій. Результати, як у чоловіків, так і у жінок будуть приголомшливими. Але зокрема жінкам це доведеться поєднувати з турботою про сім'ю і будинку, інакше можливі проблеми. У будь-якому разі потрібно досягти гармонії між зовнішнім і внутрішнім світом, тобто правильно розставити пріоритети. Невеликий застій в житті Водоліїв можливий вперше місяці року, але до весни справи наберуть обертів.

 • Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку

 • Риби. У них все досить непогано буде складатися в кар'єрі. Є ймовірність зміни роботи, і навіть переїзд за кордон. Після цього буде досить складний період у житті, але в підсумку завдяки вкладеним у працю силам, буде досягнуто відмінний результат. Тим же рибам, які не хочуть змін, життя підготувала спокійний, розмірений період. Конфліктів не намічається. Якщо розвивати свою кар'єру цей знак не збереться, то краще присвятити весь час сім'ї і розвитку відносин.


 • Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку


  Ось таким буде новий 2020 рік для кожного знака зодіаку. Вдалим чи ні судити вам.
  Павло Глоба і гороскоп на 2020 рік. За знаками зодіаку
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають