C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий

Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий

Новий рік пройде під заступництвом Білого Металевого Щура, яка згідно з астрологічними даними сприятлива для любові і нових відносин. Простіше кажучи, рік стане дуже вдалим для створення міцної родини, для нових знайомств і взагалі хто не впевнений в своїх силах відчує легкість у спілкуванні з протилежною статтю.

Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий


Як стверджують астрологи, новий рік Щура буде вдалим часом для романтичних пошуків. Багатьом вільним людям пощастить зустріти другу половинку. У парах відносини будуть стабільними і гармонійними. Протягом року між коханими можуть виникати сварки на тлі ревнощів, побутових або фінансових питань. Але все ж таки не дивлячись на весь позитив необхідно бути гранично обережним і уважним, тому любовний гороскоп за знаками зодіаку стане для багатьох просто-напросто справжньою знахідкою, адже тут кожен зможе знайти багато важливої, корисної та цікавої інформації.

Короткий гороскоп для Овна.


Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий


Овнів чекають нові романтичні захоплення, однак вони будуть короткостроковими і не переростуть у тривалі відносини. У парах встановиться стабільність, проте між подружжям періодично можуть спалахувати сварки через ревнощі.

Тельці.


Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий


Відносини Тільця з обранцем в цілому будуть складатися сприятливо. Але сварки і дрібні негаразди не стануть рідкісним явищем. Щоб уникнути сварок, необхідно стежити за своїми словами, якими можна ненароком образити другу половину. Адже багато Тельці відрізняються запальним характером, і зопалу можуть дуже неприємно і прикро висловитися щодо свого близької людини. При успішному збігу обставин і відсутності непорозуміння на ґрунті зопалу висловлених слів відносини можуть вийти на новий рівень. Вже в січні вільні Тельці відчують в собі бажання знайти сім'ю, тому почнуть вести активні пошуки другої половини. Доленосна зустріч обіцяє відбутися восени або в грудні. Цілком ймовірно, що кандидатом на роль обранця стане старий знайомий/друг, який раніше не сприймався в якості об'єкта любові і пристрасті.

Що чекає Близнюків?


Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий


У Близнюків високий шанс зустріти свою любов і почати довгострокові відносини. Невільних людей почнуть долати сумніви, розвіяти які дозволить короткочасна розлука. Між подружжям буде відчуватися зниження сексуального потенціалу.

Рак.


Зимові місяці не будуть насичені подіями в особистому житті. Але з приходом весни гороскоп любові обіцяє Ракам в 2020 році небувалий енергетичний підйом. У відносинах з партнером запанує довгоочікувана гармонія. Це підніме настрій і посприяє стабілізації емоційного фону. Восени можливий спад напруження пристрастей, але в цілому рік закінчиться без любовних проблем. Одиноким Ракам зірки подарують зустріч з декількома цікавими кандидатами на роль партнерів, а також перспективу розвитку довгострокових відносин. При виборі супутника важливо звертати увагу на такі якості, як доброта, щедрість, комунікабельність, вміння співпереживати. Якщо серед кандидатів не знайдеться людини з подібними рисами, краще не будувати плани щодо серйозних стосунків.

Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий

Леви.


Для самотніх людей 2020 рік буде насиченим любовними інтригами і пригодами. Невільні люди будуть відчувати труднощі у відносинах з обранцем. До кінця року в парах почнеться підйом, зміцниться довіра і взаєморозуміння.

Діва.


Вільні Діви будуть відкриті новим почуттям і знайомствам, що посприяє удачі в пошуках кохання. Для невільних людей цей рік буде вдалим для укладення шлюбу. У сім'ях можуть виникнути конфлікти на тлі фінансових питань.

Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий

Ваги.


Ваги Підопічних цього знаку чекає «смугастий» рік. Чорна смуга то і справа буде змінюватися білою смугою, а негаразди та сварки з коханим чергуватися з радісними подіями і приємними любовними переживаннями. Але основна проблема 2020 року в сфері любові буде полягати в нерішучості самих Терезів. Зірки радять не боятися проявляти ініціативу, позитивно дивитися на речі і сміливо крокувати в майбутнє.

Скорпіон.


Взимку і навесні особливих змін на любовному фронті очікувати не варто. Ситуація залишатиметься стабільною. Але, починаючи з червня, зірки почнуть подавати Скорпіонам подарунки у вигляді цікавих знайомств. Любовний гороскоп на 2020 рік обіцяє зробити літні місяці незабутнім періодом. І нехай не з усіма людьми Скорпіони зможуть налагодити контакт, але вони будуть вдячні долі за можливість настільки приємно провести час. Один з партнерів зуміє розбудити в Скорпіоні божественну ніжність і вогненну пристрасть. При вдалому збігу обставин романтичні стосунки можуть вилитися в гармонійний союз. Астрологи не радять упускати шанс на створення сім'ї.

Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий

Козеріг.


Самотнім Козерогам в цьому році слід уникати відновлення зв'язку зі старими коханими, які принесуть розчарування. Невільні люди будуть схильні до ревнощів і підозрілості, що може поставити відносини під загрозу.

Водолій.


Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий


Вільні Водолії досягнуть успіху в пошуках романтичних і знайдуть другу половинку. Стосунки в парах будуть гармонійними і стабільними. Не виключені дрібні побутові розбіжності, однак вони швидко вщухнуть.

Риби.


Головним з них стане зустріч з давнім знайомим чи другом, який колись грав важливу роль в долі. Колишні почуття можуть спалахнути з новою силою, знецінюючи і ламаючи відносини, які Риби зуміли побудувати з нинішнім партнером. Побоюватися такої ситуації не варто. Відновлені відносини стануть глибше і принесуть щастя. Іншим варіантом зоряного сюрпризу для Риб може стати доленосна зустріч з новим обранцем. Відносини з ним будуть розвиватися не тільки стрімко, але і цілком благополучно. На жаль, до кінця осені любовна фортуна загрожує вислизнути, тому офіційне оформлення відносин краще призначити до грудня.
Як видно рік буде цілком вдалим для кожного знака зодіаку, саме головне не упустити удачу і бути рішучим, впевненим у собі.
Любовний гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку. Короткий
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають