C новым годом 2018
 
 • 10:41 – Модні купальники 2020 
 • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
 • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
 • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен

Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен

Однією з найприємніших проблем і труднощів, з якими стикаються батьки є звичайно ж вибір імені для свого малюка. Хтось може сказати, що в цьому питанні у них не виникало абсолютно ніяких труднощів і проблем, а для кого-то це велике завдання. Адже ім'я для дитини як крила, завдяки яким його жити повинна стати легкою і успішною. У всі часи ім'я завжди було співзвучно з рисами характеру та темпераменту малюка, тому до вибору слід підходити з усією відповідальністю.

Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен


Сьогодні щоб впоратися з цим завданням досить познайомитися зі списком щасливих імен для хлопчиків і дівчаток з якого можна буде легко і абсолютно без праці вибрати найбільш підходяще.

Список імен для хлопчиків.


Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен


Сьогодні в століття сучасності комп'ютеризації багато батьків намагаються підібрати для свого хлопчика дійсно незвичайне і рідкісне ім'я. Якщо говорити щодо нового року, то в списку найпопулярніших будуть стояти і знаходитися такі імена, як Броніслав, Вальтер, Веніамін, Яків, Валентин, Геннадій, Анатолій, Аркадій, Віталій, Станіслав, Борис, Валерій, Леонід. Повертаються в моду давно забуті стародавні та історичні Гектор, Сократ, Платон, Гвідон, Єрмолай, Єфрем, Ждан, Златомир, Кузьма. Попит на незвичайні варіанти зростає. Завдяки цьому поширені 100-200 і більше років тому чоловічі імена знову стають популярними.

Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен


Якщо цей варіант імен вам не підходить, то пам'ятайте, що класика, як і раніше затребувана. Які імена на цей рік можна включити в цей список? Це Максим, Артем, Василь, Богдан, Микола, Віктор, Володимир, Андрій, Антон та інші.

Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен


Якщо говорити про категорії рідкісних імен, з якими необхідно бути гранично обережними, так як з цим ім'ям малюкові жити все життя, то на цей рік найбільш затребуваними будуть наступні. Це Серпень, Агап, Антип, Арій, Аристарх, Архип, Борислав, Булат, Варфоломій, Вікторій, Віссаріон, Гектор, Герман, Гурій, Гордій, Даміан, Дементій, Демид, Домінік, Дорофей, Євстафій, Евстигней, Веремій, Ермил, Єлизар, Єлисей, Єрофей, Єфрем, Інокентій, Іліодор, Іларіон, Іван, Іраклій, Калістрат, Клим, Касьян, Кір, Ксенофонт, Лаврентій, Ларіон, Леонард, Цибулі, Лук'ян, Максиміан, Марко, Макар, Мелітон, Мілан, Мирон, Митрофан, Мстислав, Нестор, Никанор, Наум, Оскар, Панкрати, Платон, Прокопій, Прохор, Рафаель, Роберт, Ратибор, Родіон, Рубентий, Савелій, Спиридон, Сільвій, Сильвестр, Сократ, Софрон, Тимофій, Терентій, Тихомир, Тихон, Трохим, Трифон, Фелікс, Тадей, Філарет, Харитон, Христофор, Цезар, Чингіз, Емілій, Юлій, Ян.

Вибір імені для дівчинки.


Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен


Якщо ви очікуєте маленьку принцесу і від цього завдання з вибором імені стає ще більш скрутніша, то найбільш правильним буде прислухатися до наступних порад та рекомендацій. Одні вважають за краще назвати дитя рідкісним ім'ям, інші ж популярним. Комусь дуже хочеться виділитися, і вони використовують екзотичні для країни імена. А інші йдуть по второваною стежкою і називають доньку на честь улюбленої тітоньки. Але можна подумати заздалегідь, як назвати дівчинку в цьому році, щоб вже до моменту народження дитини знати про популярних і не дуже поширених на даний момент варіантах.

Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен


 • Варіант 1. Список популярні імен. Якщо ви хочете з самого народження, щоб ваша дівчинка виділялася з натовпу, а не була, приміром сьомий Машею в класі, то список найпопулярніших імен стане для вас справжньою знахідкою. Але, пам'ятайте, щорічно він змінюється, тому слід бути гранично обережним. Які можна внести імена? Поліна і Уляна; Мар'яна і Марія; Мілана або Мілена; Кіра, Анастасія; Стася і Аліса; Дар'я, Дарина та Аріна, Катерина, Анна і Єлизавета.

 • Варіант 2. Рідкісні імена. Серед незвичних імен з малою частотою в 2019 році можна подивитися наступні варіанти: Амелія, Аделіна, Алла, Афанасія, Белла, Богдана, Влада, Віталіна, Гликерія, Галина, Дорофея, Євангеліна, Жанна, Злата, Інна, Іраїда, Ірма, Ілона, Камілла, Кароліна, Лариса,Людмила, Лада, Лія, Ліна, Луїза, Майя, Муза, Ніна, Оксана, Стелла, Серафима, Тамара, Тетяна, Елеонора. Вибір і популярних, і рідкісних імен досить великий. Можна назвати свою крихту будь-яким із запропонованих варіантів, головне, щоб ім'я подобалося батькам і не створювало для дівчинки проблеми в майбутньому.

 • Варіант 3. Імена для дівчаток, народжених в зимовий час. В зимові дні на світ з'являються дівчата, які відрізняються сильним характером і міцним здоров'ям. Впевненість у собі і природна упертість допомагають дівчаткам успішно навчатися в школі або університеті, але часто призводять до конфліктів з оточуючими. Ці суворі риси виправить ласкаве ім'я, дає власниці ніжність і м'якість.

 • Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен • Грудень – Ангеліна, Варвара, Катерина, Зоя, Дарія, Олеся, Поліна, Ярослава, Павла, Єва, Лада.


 • Січень – Уляна, Ніна, Євгенія, Яна, Анастасія, Сніжана, Емілія, або Тетяна, Мирра, Ксенія, Елла.


 • Лютий – Римма, Марія, Валентина, Інна, Капітолію, Федота, Алевтина, Любов, Меланія, Юлія.


 • Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен

 • Варіант 4. Дівчатка, що народилися навесні. Теплими весняними днями на світ з'являються малята, які часто мають нерішучим і чуттєвим характером. Дівчатка віддають перевагу все знайоме і зрозуміле, ніколи не ризикують і все планують на роки вперед. При виборі імені для весняних дівчаток головне, чого треба досягти – посилити твердість характеру, тому їх слід назвати: • Березень – Марина, Каріна, Василина, Ніка, Христина, Павла, Асоль, Руслана, Стелла, Рада.


 • Квітень – Ганна, Іван, Ксенія, Наталія, Лариса, Галина, Варвара, Галина, Юлія, Вероніка.


 • Травень – Таїсія, Ірина, Марфуша, Никонора, Пелагея, Тамара, Вікторія, Віталіна, Світлана.


 • Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен

 • Варіант 5. Річні дівчинки. Безсумнівний заряд сонячної енергії отримують дівчатка, народжені в липні, червні або у серпні. Їх відрізняє життєрадісність, вміння веселиться — у всіх ситуаціях вони можуть знаходити позитивні моменти. Вибране батьками для малятка ім'я має врівноважити імпульсивність характеру, щоб вона стала більш спокійною і мудрою. • Червень – Валерія, Антоніна, Килина, Клавдія, Соня, Уляна, Маргарита, Надія, Віта, Лідія.


 • Липень – Марина, Світлана, Ірина, Вікторія, Яна, Віталіна, Альбіна, Ангеліна, Вероніка,


 • Серпень – Валентина, Анфіса, Анна Марія, Катерина, Парасковія, Галина, Єлизавета, Алла.


 • Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен

 • Варіант 6. Дівчатка, народжені восени. Восени народжуються дуже мудрі і педантичні натури, наділені привабливістю і життєвою силою. Осінні дівчата ласкаві, кокетливі і грайливі, з-за чого завжди користуються увагою у хлопчиків. Осінні натури більш терплячі і спокійні на тлі інших представниць своєї статі, тому батькам потрібно вибрати ім'я, яке зробить осінню дівчинку прагматичною і пристосованою до життя.
 • Вересень – Мія, Єлизавета, Наталія, Ольга, Руфіна, Діана, Катерина, Анна, Лідія, Аліса.


 • Жовтень – Світлана, Парасковія, Софія, Адріана, Зінаїда, Віра, Злата, Віта, Вікторія.


 • Листопад – Олександра, Анастасія, Василина, Мотря, Алла, Олена, Маргарита, Мирослава.


 • Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен


  Це, мабуть, найпопулярніші імена для хлопчиків і дівчаток на цей рік.
  Щасливі імена для хлопчиків і дівчаток в 2020 році. Список імен
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають