C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка

Майбутній рік для Стрільців буде не таким успішним, астрологи вже відразу говорять і попереджають про те, що не слід чекати легких і швидких перемог. Але незважаючи на це, все ж гороскоп на цей рік для Стрільців обіцяє бути дуже позитивним, життя буде сповнене самих різноманітних позитивних моментів у різноманітних сферах життя. Але, давайте більш детальніше зупинимося на деяких важливих нюансах.

Загальний гороскоп для чоловіків і жінок.


Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


Динамічного, легкого на підйом Стрільцеві доведеться зменшити запал. Невелика коректування планів на користь домашнього затишку, зміцнення відносин з близькими людьми, принесе результат. Обставини складуться на користь вирішення старих конфліктів. Це відмінний час для саморозвитку, зміни життєвих орієнтирів, концентрації уваги на здоров'я тіла, фінансовому благополуччі. Біла Щур любить затишок, все тягне в дім, накопичує на майбутнє. Винахідливий, невтомний Стрілець прагне пізнавати нове, бажає дізнатися, що ж знаходиться за наступним горизонтом.

Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


Щоб 2020 рік виправдав покладені на нього сподівання, важливо використовувати сильні сторони «господині» астрологічного циклу. Для цього людям, народженим у цьому Сузір'ї, знадобляться такі якості, як посидючість, терпіння. Идеализирующий все, що йому трапляється на шляху, Стрілець часто виявляється легкою здобиччю для людей з нечистоплотними помислами. Відокремлювати «пшеницю від полови» допоможуть здоровий глузд, а також розвинена інтуїція. У перше півріччя слід утриматися від прийняття життєво важливих рішень, особливо від грошових вкладень. У другому півріччі мрії отримають шанси на реалізацію, чому багато в чому буде сприяти стабільність і чіткий розпорядок.

Кар'єра і робота.


Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


Напевно, кожен у кого в друзях є Стрільці погодиться з тим фатом, що вони люблять працювати і роблять свою справу добре. Вони завжди поруч з начальством, на них можна покластися. Відповідальність, лагідність, креативність, вміння знаходити нестандартні рішення допомагають їм у кар'єрному зростанні. Проте довірливість і впевненість у правильності мотивів оточуючих грає проти них. Давно очікують підвищення, потрібно буде пробивати собі дорогу ліктями». Не варто розраховувати на зручний випадок або сприятливі знаки долі. Сором'язливість, тактовність, боязнь поранити чужі почуття – це ті риси характеру, які гальмували раніше, і будуть гальмувати зараз, тому від них треба позбавлятися. Стрільці артистичні, творчо спрямовані, володіють неабияким інтелектом. Вони можуть домогтися успіху в самих різних видах діяльності. Стрільці природжені: оратори; артисти; мислителі; музиканти; письменники; політики. Це різнобічно розвинені особистості. Часом вони так занурюються у світ фантазій, що замість боротьби за становище в суспільстві, чекають чудесного раптового визнання, тому роками сидять на «лаві запасних».

Справи сімейні.


Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


Відносини з близькими родичами будуть натягнутими. У спілкуванні з членами сім'ї Стрільці зіткнуться з нерозумінням. Оточуючі не підтримають ідеї і починання, що змусить їх віддалитися від домочадців. Представники цього знаку зодіаку будуть перебувати у власному світі і займатися плануванням майбутніх починань. Не варто переживати з-за кризи в сімейних відносинах. До кінця року ситуація покращиться і у відносини з близькими людьми повернуться в колишнє русло.

Любов і відносини.


Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


Рік Металевої Щури принесе Стрільцям зміни в сфері любові. Цей період виявиться вдалим для романтичних починань, планування весілля або народження дитини. Для самотніх представників цього знака зодіаку цей рік буде наповнений любовними прихильностями і пригодами. У другому півріччі з'явиться шанс зустріти супутника життя, з яким вони набудуть щасливий і довгий шлюб.
У парах людей буде спостерігатися період нестабільності. Почнуть виникати розбіжності з-за побутових питань та запальності Стрільців. Однак коханим вдасться знайти мир у відносинах шляхом компромісів.

Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


У сімейних парах буде присутня гармонія. Однак подружжя почнуть відчувати застій в інтимній сфері. Астрологи радять бути більш уважними до другої половинки, інакше прохолода в парі може призвести до подружньої зради.

Здоров'я і краса.


Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


Правильне харчування – це те, що цікавить всіх Стрільців. Одного разу кожен починає думати про те, що живе не для того, щоб поглинати їжу. Це гурмани і естети, яким складно відмовлятися від смачної в користь корисного. Слабкі місця в організмі: ШКТ, печінка. Шкіра чутливо реагує на неправильну їжу, покривається вуграми і висипом. Любителі спортивних вправ «перегинають палицю» переоцінюючи себе, від чого страждають кінцівки. Слід довіритися досвідченому викладачу, а всі вправи робити за чітко розробленим фітнес планом. Внутрішній світ людей цього знака суперечливий, багатий емоціями, постійно знаходиться в русі. Такий запал не завжди сприятливий, адже окрім нових знань душі потрібен спокій і створює настрій. Залишатися здоровим допоможе свіже повітря, відсутність стресів, здорова їжа, захоплююче хобі. Саме такий «рецепт» можна назвати універсальним джерелом оптимізму для тих, хто народився в цьому Сузір'ї.

Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка


Незважаючи на труднощі, з якими доведеться зіткнутися Стрільцям, рік буде сповнений оптимізму та позитивних емоцій, головне вірити в це, в свої сили і прагне до чітко визначеної і поставленої мети.
Гороскоп 2020 рік для Стрільця. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають