C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка

Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка

Сьогодні, гороскоп для багатьох є джерелом, в якому можна абсолютно без зусиль знайти відповіді на хвилюючі питання, а також поради та рекомендації, які допоможуть їм визначитися у вирішенні певних життєвих проблем і труднощів. Що ж чекає Овнів у цьому році?

Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка

Загальна інформація.


Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка


Гороскоп на цей рік для Овнів обіцяє бути дуже різноманітним і насиченим різними подіями. Самі по собі люди, народжені під цим знаком, відрізняються цілеспрямованістю, наполегливістю в досягненні цілей, працьовитістю. Невтомність, природний оптимізм, віра у власні сили, енергія допомагає їм навіть в самих несприятливих обставин. Вони потребують постійного визнання їх заслуг, заохочення, особливо з боку близьких людей. Це відверті, прямолінійні люди. Їм не властива хитрість, ухильність, брехливість. Матеріальний достаток для Овна не головне, однак, вони створюють багатство, комфортні умови існування не для себе, а для інших. Цей знак зодіаку вражає діловою хваткою, напором, тому практично завжди досягають наміченої мети.

Яким буде рік?


Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка


Що стосується безпосередньо відповіді на питання, що Овнам принесе Металева Щур, то астрологи дають таку загальну інформацію. Цих людей буде переповнювати енергія, однак її потрібно направити в правильне русло. Нереалізований потенціал представників цього знака зодіаку може прийняти руйнівний характер, що в першу чергу позначиться на сім'ї і особистих стосунках.
Перше півріччя буде найбільш вдалим періодом. Реалізацію глобальних планів і починання краще планувати в цей час. Астрологи радять бути більш ініціативними і не відкладати ідеї в довгий ящик. У другій половині року їм буде важко досягти і зберегти стабільність у всіх сферах життя. Осінній період загрожує труднощами в спілкуванні. У цей період Овнам краще обмежити контакти, уникати суперечок і нових знайомств.

Чоловік – що їх чекає?


Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка


У рік Металевої Щури чоловіки-Овни виявлять силу характеру, підприємливість і потяг до самовдосконалення. Представники цього знака зодіаку почнуть шукати точки докладання своїх здібностей. Самореалізація стане їх основною метою. Виявлену наполегливість дозволить досягти високого соціального статусу.
У гонитві за успіхом астрологи радять не переоцінювати свої сили, не забувати про моральні принципи і сімейних цінностях. Не впивайтесь славою і гордістю. Діліть радості від перемог з близькими людьми. Досягнення принесуть більше насолоди, якщо поруч буде сім'я і друзі.
Сприятливий період. Для цих чоловіків найбільш сприятливим періодом стане час з початку зими до середини весни. Можна планувати масштабні проекти та братися до здійсненню довгострокових планів.

Прогноз для жінок.


Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка


Що стосується представниць прекрасної половини, то астрологи склали для них наступний прогноз. Рік для Овна жінки 2020 рік буде для представниць жіночої статі яскравішим, насиченішим. Однак, щоб домогтися успіху, необхідно докласти чимало зусиль, бути більш заповзятливими. Сімейні відносини будуть на грані розриву. Близькі можуть образитися, що їм приділяється недостатньо уваги. Щоб зберегти сім'ю, гороскоп радить жінкам Овнам не влаштовувати конфлікти на рівному місці, зберігати спокій, до багатьох ситуацій ставиться з гумором. Брак самовладання нерідко надають Овнам погану послугу. Запаморочлива любов чекає в першій половині року. Це час рішучих дій, якщо Ви хочете серйозних стосунків. Це сприятливий час для створення сім'ї. Покажіть своєму обранцеві, що Ви найдостойніша з жінок. І пропозицію руки і серця не змусить довго чекати. До середини року Овни будуть відчувати себе втомленими. Займіться активними видами відпочинку, плаванням, аеробікою, східними танцями, йогою – і прилив життєвих сил гарантований. Восени слід подумати про строгій дієті, інакше можливі проблеми з травленням.

Здоров'я.


Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка


Що стосується здоров'я, то Овнам слід бути гранично уважними і обережними. Чому? Астрологи кажуть, що на початку року люди цього знака будуть відчувати втому і нездужання. Причиною цього послужать бурхливі новорічні свята. Під час застіль будьте помірними в їжу і алкоголь. Нестриманість може мати несприятливі наслідки для організму.
Людям, які страждають хронічними захворюваннями, слід приділити увагу профілактичним заходам. Загострення будуть мати затяжний характер і негативно позначаться на звичному темпі життя. Наприкінці осені представники цього знаку зодіаку будуть схильні до нервового перенапруження. Це викличе безсоння і послабить імунітет. Підтримати організм в цей період допоможуть вітамінні та рослинні препарати.

Гроші та кар'єра.


Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка


Ще одним важливим на сьогоднішній день питанням є фінансове становище. Що з цього приводу говорять зірки? Людям цього знака захочеться реалізуватися відразу в багатьох сферах: зайнятися творчістю, домогтися визнання на роботі, реалізувати сміливі ідеї. Головне, в цьому році, не втратити шанси, яких буде надано в надлишку. Заради кар'єрного зростання, можливо, доведеться залишитися без відпустки. Доведеться чимало потрудитися, щоб досягти високих результатів. Допоможе грамотна стратегія, чітке планування, тверезий розум. Діяльність Овна буде успішною, яким би колективом він не керував. Тим, хто захоче змінити роботу, гороскоп радить зробити це на початку року: в лютому, березні.

Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка


Ось саме таким, насиченим різноманітними подіями буде рік Баранів.
Гороскоп 2020 рік для Овна. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають