C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка

Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка

Астрологи приготували багато цікавого для людей, народжених під знаком Тельця. Згідно з гороскопом для Тельця на цей рік, то їм не варто сильно переживати і хвилюватися, так як рік буде досить стабільним і спокійним. Але не дивлячись на таке спокій, все ж не слід занадто розраховувати на якісь серйозні і кардинальні зміни в житті. Але, давайте зупинимося докладніше на найбільш важливих моментах.

Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка

Тельці – які вони?


Перш за все, давайте розглянемо і познайомимося з найбільш основними і домінуючими рисами характеру цих людей. Представники цього знака воліють розмірений устрій життя, не люблять всякі зміни і несподіванки. Вони прекрасно справляються з монотонними заняттями, так як старанні, терплячі в роботі, люблять доводити почате до кінця. Телець відрізняється хорошою інтуїцією, близький до природи, так як цінує її, як ніхто інший. Він чуттєвий, велелюбний. Емоційним, робить його м'яким Венера. Велику увагу приділяє своїй сім'ї, дітям. Його будинок – завжди повна чаша. Значних успіхів домагається в архітектурі, в областях, де необхідно гарне почуття форми. Особливо сильна його тяга до задоволень.

Що очікує чоловіків?


Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка


У рік Металевої Щури чоловіки-Тельці будуть відкриті для нових починань. Не бійтеся проявляти ініціативу і заявляти про свої ідеї. Проекти під керівництвом цих людей будуть приречені на успіх. Тим, хто замислюється про відкриття своєї справи, прийшов час перейти від планування до активних дій.
Незважаючи на супутній успіх, представникам цього знаку зодіаку почне хотітися чогось нового. Це почне породжувати сумніви у правильності своїх дій. Гороскоп радить взяти невелику перерву і проаналізувати своє життя. Чоловіки-Тельці виявлять, що за їх плечима чимало досягнень, якими вони можуть пишатися. Це допоможе безболісно подолати кризовий період.
Сприятливий період. Для чоловіків Тельців найсприятливішим часом стане весняний період. Гороскоп радить до початку літа постаратися встигнути реалізувати глобальні плани і завершити розпочаті проекти.

Які події чекають жінок?


Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка


Рік Білого Пацюка буде неоднозначним для представників цього знака. Тельцям постійно здаватиметься, що вони заслуговують більшого в житті. Гороскоп радить витрачати в цьому році більше часу на облаштування житла. Приділяючи більше уваги своїй другій половині, знак знайде гармонію в родині. Якщо набридли одноманітні сексуальні відносини, експериментуйте. Не бійтеся розповісти про своїх сексуальних фантазіях. Влаштуйте романтику у відокремленому місці, і нові емоції забезпечені. В цьому році Тельців чекає успіх у всіх починаннях, однак гороскоп рекомендує не братися відразу за кілька справ. Рік Пацюка сприятливий для відкриття своєї справи, пошуку нової більш гідної роботи. На початку року будуть відмінні взаємини з керівником, колегами по роботі. З'явиться можливість добре заробити. Відбудуться суттєві зрушення в плані кар'єри.

Гороскоп любові.


Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка


Для Тельців цей рік буде стабільним і спокійним періодом в любовних відносинах. Їх буде оточувати романтика і взаємні почуття. Астрологи не віщують серйозних змін і розчарування в особистому житті. Самотнім людям пощастить зустріти другу половинку, що наповнить їх життя щастям і гармонією. Для пошуку коханого більше підійде друге півріччя.
Відносини невільних Тельців будуть спокійними і рівними. Однак гороскоп радить докласти зусиль, щоб підтримати в парі романтику і теплоту. Виявляйте ласку і турботу про партнера. Це дозволить коханому не втратити інтерес до відносин. Сімейним людям слід остерігатися пасивності й одноманітності. Рутина може негативно позначитися на спілкуванні з обранцем і призвести до охолодження почуттів.

Фінансове питання.


Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка


В цьому році ймовірні невеликі грошові надходження. Однак доведеться багато працювати, і матеріальна прибуток не змусить себе чекати. Успішно пройде проведення фінансових операцій. Цей рік - трамплін для кар'єрного зростання. Не ігноруйте поради начальства, будьте уважні на роботі. Зусилля і старання окупляться у другій половині року. Старанні Тельці зможуть вирішити свої житлові проблеми, придбати нерухомість. Розраховувати на пристойні фінансові доходи зможуть тільки представники знаку, які здатні підлаштуватися під майбутні зміни, обставини. Не радять поспішати вкладати кошти в ризиковані підприємства. З'явиться можливість на розробку нових ідей, завдяки стабільності фінансового становища. Удача відвернеться від менш розторопних Тельців.

Здоров'я.


Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка


Початок року може принести ускладнення людям, які страждають хронічними серцево-судинними та психічними захворюваннями. У цей період краще уникати провокуючих факторів, які можуть негативно позначитися на стані здоров'я. Постарайтеся не нервувати і не перевтомлюватися.
У перші два місяці літа можуть виникнути проблеми з травленням. Будьте розбірливими в їжі. Ретельно плануйте свій раціон, і не вживайте екзотичні продукти. Восени багатьох Тельців будуть турбувати болі в хребті. Полегшити стан дозволить регулярна зарядка і заняття плаванням.

Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка


Як видно, рік дійсно буде стабільним і спокійним без будь-яких заворушень і потрясінь.
Гороскоп 2020 для Тельця. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають