C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка

Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка

Якщо говорити про те, які натури і що з себе представляють люди, народжені під знаком Раки, то астрологи виокремлюють такі дуже важливі риси характеру.

Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка


Раки — знак водної стихії, покровителем якого є Місяць. Світило надає великий вплив на людей цього знака, пом'якшуючи їх і роблячи більш вразливими. Водна стихія також подарувала їм співчуття, емпатію, можливість вгадувати думки інших людей. Рак є найбільш емоційним знаком, однак захисні механізми не дозволяють йому виявляти зайві емоції. Володіє відмінними аналітичними здібностями, а також обережністю і далекоглядністю, що дозволяють йому мати успіх і уникати невдачі. Знак найкраще сумісний з Дівами, Тільцями і Скорпіонами. Чоловік-Рак — прихильник логіки, завжди досягає цілей, часто займає керівні посади. Він дбайливий по відношенню до своєї сім'ї, але іноді буває занадто різким. Жінка-Рак також дуже турботлива, для неї неймовірно важлива чуттєва складова відносин. Довго пам'ятає свої образи, не прощає зраду. Рідко буває одна, знаходить близьку людину в будь-якому віці.
Яким буде гороскоп на цей рік для Раків? Що говорять і обіцяють астрологи?

Загальна інформація.


Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка


Рік Металевої Щури стане для Раків насиченим і різноманітним періодом. Цих людей чекають злети і падіння. Періоди невдач будуть змінюватися перемогами. Щоб досягти успіхів, доведеться проявити завзятість і терпіння. Не бійтеся змін і наповнюйте їх позитивним змістом. Вірте у щасливе майбутнє. Цей рік буде сприятливим періодом для саморозвитку та реалізації своїх талантів. На розкриття внутрішнього потенціалу Раків буде впливати їхнє оточення. Зберіть навколо себе людей, які стануть прикладом для наслідування. Обмежте спілкування з особами, в компанії яких відчувається дискомфорт.

Жінка.


Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка


Якщо говорити про милих дам, то астрологи приготували для них наступний прогноз. Рік для самотньої жінки-Раку не менш позитивний. Вони зустрінуть свою любов, якщо не будуть упереджено ставитися до можливих обранцям. В даний період дамам захочеться реалізувати свій потенціал, проявити себе на професійному терені. Головне, тримати в рівноцінному балансі кар'єру і сім'ю, щоб уникнути конфліктів. Жінки-Раки дуже працьовиті, з гідністю приймають життєві труднощі і справляються з ними. Вони можуть дати цінну пораду, але не будуть нав'язувати свою позицію. Рік Пацюка обіцяє нові знайомства, які обіцяють перерости в справжню дружбу. Однак не кожен новий знайомий стане приємною несподіванкою, деякі принесуть багато проблем. У цілому, важливо утримуватися від великих витрат і розподіляти дохід. Осінь обіцяє стати важким у фінансовому плані, тому краще зібрати грошей на чорний день.

Кар'єра.


Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка


Якщо заглянути в питання, що стосується роботи і професійної діяльності, то Раків очікує наступне. Рік Білого Пацюка почнеться з нових ділових знайомств. Бізнесменам це принесе вигідну співпрацю. Проте астрологи рекомендують не довіряти словами партнерам і ретельно перевіряти документи. Зросте ризик обману і шахрайства.
У весняний період службовцям-Ракам буде складно знаходити спільну мову з колегами і керівництвом. Їм здасться, що начальство недооцінює їх старання і заслуги. Не варто провокувати конфлікти і сварки. Уникайте різкості в спілкуванні з підлеглими і наставниками. Частіше йдіть на поступки і шукайте компроміси. Це дозволить зберегти хороші відносини в робочому колективі. У грудні можуть виникнути непередбачені професійні труднощі, для вирішення яких доведеться вдатися до сторонньої допомоги.
Для тих, хто планує змінити робоче місце, для пошуків краще використовувати друге півріччя. У першій половині року буде високою ймовірність залишитися безробітними.

Чоловіки Раки.


Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка


Чоловікам астрологи віщують багато можливостей у професійному плані. Такої впевненості, як у цей час, ви ще не відчували. Ви можете очікувати не тільки фінансове благополуччя, але і кар'єрного просування. Ви зможете зайняти ту нішу, про яку завжди мріяли, займатися улюбленою справою. Головне докласти якомога більше зусиль і вчасно вирішувати виниклі проблеми. Коли в середині осені робота і сім'я будуть вимагати від вас однакової уваги, і ви відчуєте втому і наближення нервового зриву, переключіться на щось інше — візьміть кілька днів відпустки, поїдьте на рибалку з друзями, освойте нове хобі. В цьому році сімейним чоловікам-Ракам доведеться більше часу приділяти своїм дітям. Це стосується не тільки занять, але й спільного відпочинку. Неодруженим представникам знака пощастить у нових відносинах — можливо, вже в лютому вам вдасться відшукати свою другу половинку. Гороскоп для жінки Новий рік готує багато спокус, однак стримані і порядні жінки-Раки зможуть протистояти їм. Вони з гордістю перенесуть всі плітки і не піддадуться ревнощів, і їх сімейне життя заграє новими фарбами.

Відпочинок та подорож.


Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка


Ну а тепер саме час поговорити про те, як слід правильно проводити вільний час, щоб зарядитися позитивом і позитивною енергетикою, якої б вистачило на всі справи та починання. Ракам краще планувати відпустку на весняний період. Ідеальним місяцем для поїздок стане травень. Гороскоп радить цим людям відправитися в місто або країну, у яких вони раніше не були. Це принесе нові емоції і розширить кругозір. Візьміть в подорож другу половинку. Спільний відпочинок подарує відчуття медового місяця, що посилить позитивні враження від проведеного відпустки.

Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка


Ось таким буде новий рік для всіх людей, народжених під цим знаком.
Гороскоп 2020 для Раку. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають