C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка

Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка

Якщо заглянути в астрологічний прогноз, то Леви – це досить цікаві особистості. Що про них говорять зірки? Вроджена винахідливість і рішучість – це ті риси характеру, на які слід робити акцент протягом року. Амбітним, чуттєвим і сильним Левам Металева Біла Щур допоможе в досягненні цілей, але за умови завзятості і терпіння. Леви, в силу своєї природи, хочуть отримати все відразу, під звуки дифірамбів. Такий настрій не завжди дає позитивний результат, адже для реалізації серйозних проектів потрібен час.

Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка


Яким буде гороскоп для Левів на цей рік? Рік Металевої Щури Левам нудьгувати не доведеться. У їх житті відбудеться багато несподіваних подій, однак не всі з них будуть нести позитивний характер. У професійній сфері слід проявити пильність і уважність. Не пропустіть шанс піднятися по кар'єрних сходах або відкрити свій бізнес. Також слід звернути увагу на взаємини в робочому колективі, яке будуть хиткими і напруженими. Слід не забувати про улюблених людей, сім'ю і друзів. Знайдіть місце для них у своєму робочому графіку. У випадку невдач вони перші прийдуть на допомогу і нададуть підтримку.

Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка


Якщо говорити про труднощі, то астрологи називають наступні проблеми, з якими доведеться зіткнутися Левам. Найбільше труднощів у цьому році Леви випробують у сфері відносин. Спілкування з колегами, родичами і другою половинкою стануть напруженими. Причиною послужить егоїзм представників цього знака зодіаку. Проаналізувавши свою поведінку, вони зможуть виправити ситуацію і повернути гармонію у відносини з оточуючими людьми.

Чоловіки Леви.


Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка


Якщо говорити про представників сильної статі, то їх чекають наступні події. Відразу варто сказати, що Лев чоловік деколи до некрасивості ледачий. Спокуса впасти в знемогу збільшується тоді, коли все виходить як би само собою, саме тому цього року не слід розслаблятися. Будуйте плани і домагайтеся перемоги – це те, що гарантує вам взяття будь-яких висот. Іноді кращим виходом із складних обставин, стануть спонтанні вчинки, але таке ставлення до вирішення проблем швидше виняток з правил. Слід проявляти обережність у фізичній активності – надмірна завзятість і хвастощі можуть закінчитися травмою. Важливо відмовитися від всякого роду «наполеонівських» планів, а розраховувати на працьовитість і наполегливість у роботі. З близькими людьми потрібно залишатися відкритим, але не обов'язково присвячувати рідних у всі свої страхи і сумніви. Безкорисливість і вміння швидко знаходити друзів дозволять обзавестися новими знайомствами. У рік Металевої Щури з'явиться можливість вступити в шлюб або зміцнити наявні сімейні узи зростанням душевної близькості.

Здоров'я.


Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка


У рік Металевої Щури у Львів не виникне скарг на стан здоров'я. Представників цього знаку зодіаку буде переповнювати енергія. Особи, які страждають хронічними захворюваннями серцево-судинної системи, з вересня відчують поліпшення стану. Влітку зросте ризик інфекційних захворювань. Щоб це запобігти обмежте контакти з хворими людьми і ретельно дотримуйтесь правил особистої гігієни. У другій половині року може виникнути безсоння. Такий стан буде наслідком перевтоми на роботі і напруженої розумової діяльності. Щоб не допустити порушення сну, слід дотримуватися режиму дня і щодня лягати спати в однаковий час.

Жінки Леви.


Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка


Астрологи на всі 100% стверджують про те, що представниця прекрасної статі повинна залишатися вірною своїм принципам і поглядам на життя. Згідно з гороскопом, фортуна буде на боці Львів фактично всі дванадцять місяців, однак це не означає, що можна спочивати на лаврах. Період прихильність зірок ідеальний для особистісного зростання, пошуку коханого, захисту особистих інтересів. Велику увагу слід приділяти жіночому здоров'ю, особливо в середині року. Важливо вміти відпочивати, навіть незважаючи на безлад у домі. Розлади у стосунках з родичами не повинні здаватися фатальними, адже Левиця може впоратися з будь-якою проблемою. Тим, хто потребує уваги протилежної статі, піде на користь зміна іміджу: має сенс викинути з шафи старі речі і зайнятися спортом. Коли Левиця впевнена в своїх силах, вона викликає повагу навіть у суперниць. Єдина перешкода на його шляху – вміння задовольнятися тим, що є і відмова від пошуку нових рішень. Розширення кругозору та туристичні поїздки допоможуть захотіти більшого від життя, тому не потрібно відмовлятися від запрошення погостювати, особливо якщо мова йде про щось досі неиспытанном. Нові зустрічі і захоплення гарантують цьому знаку море емоцій, більшість яких будуть приємними. Впоратися з рідкісною меланхолією допоможуть внутрішній настрій, самодисципліна.

Сім'я і відносини.


Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка


Відносини з батьками, дітьми і близькими родичами будуть напруженими. Виною такої ситуації стане егоїзм представників цього знака зодіаку. На перше місце вони будуть ставити особисті інтереси, що не сподобається іншим членам сім'ї. Астрологи радять переглянути свою поведінку і поставити в пріоритет родинні зв'язки.

Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка


Рік для знака буде не таким вже й простим, як здається на перший погляд, тому рекомендується бути гранично уважними і обережними, намагаючись не упустити і уваги ні одну дрібницю.
Гороскоп 2020 для Лева. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають