C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік

Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік

Яким буде майбутній гороскоп на новий рік для Терезів? Що говорять і обіцяють зірки людям, народженим під знаком? Перш ніж розібратися у всіх тонкощах і нюансах, то на початку варто розібратися, що ж собою представляють ці люди, в точності знати про їх рисах характеру.

Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік


Будучи єдиним неживих символом, Ваги мають стійкість духу і сильною волею до перемоги. Їх кращими особистими характеристиками є надійність і сталість, вміння зважувати ситуацію та вимагати від оточуючих викладки на всі сто відсотків. У всіх областях життя цей знак шукає чогось кращого, намагається знайти варіант, який задовольнить його за всіма параметрами. Кілька точок зору на одну ситуацію може виводити з рівноваги оточуючих його людей. Діючи подібним чином, Ваги намагаються перекласти відповідальність на когось іншого або просто відстрочити прийняття рішення. Ваги становлять міцну пару з Водоліями і Близнюками — їх відносини будуть довірливими, гармонійними і тривалими.

Жінки – яким буде для них рік?


Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік


Жінок-Терезів чекає цікавий і насичений рік. Перше півріччя стане стабільним періодом у їхньому житті. Проблеми і невдачі будуть обходити стороною. Весна виявиться вдалим часом, щоб зайнятися зовнішнім виглядом: сісти на дієту або відправитися в спортзал. У другому півріччі буде спостерігатися підйом у всіх життєвих сферах. Покращиться взаєморозуміння з оточуючими людьми. Самотні жінки познайомляться з майбутнім супутником життя. Осінь стане часом змін. У цей період можна планувати зміну робочого місця. З'являться нові захоплення і хобі. Деякі жінки захочуть придбати нові корисні навички. Можливо, їм вдасться освоїти водіння автомобіля або вивчити іноземну мову. Сприятливий період. Для жінок-Терезів найбільш сприятливим періодом стане друге півріччя. Це час принесе позитивні зміни в усіх сферах життя.

Питання кар'єри.


Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік


На початку року інший співробітник може спробувати зайняти ваше місце. Тому не розслабляйтеся і приділяйте якомога більше уваги роботі на шкоду сім'ї. Якщо все зробите правильно, зумієте зміцнити свої позиції на роботі. У березні-квітні вас чекають нові обов'язки. Не сперечайтеся з начальником — якщо впораєтеся з ними, до кінця року будете насолоджуватися збільшеної зарплатою. Вам нададуть свободу дії, але не користуйтесь нею у своїх цілях. З повагою ставитеся до співробітникам і підлеглим. Але не йдіть на їх приводу і не дозволяйте командувати собою. Вже восени у вас з'явиться шанс підвищити свою кваліфікацію і перейти на вищу посаду. Приділяйте вільний час саморозвитку і навчання.

Чоловіки.


Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік


У цьому році чоловіки-Терези задумаються про своє майбутнє. Можливо, вони почнуть планувати переїзд, купівлю нового житла або облаштування будинку. Зміна обстановки сприятливо позначиться на них. Це послужить стимулом для саморозвитку і наштовхне на свіжі ідеї. У другому півріччі у таких чоловіків з'являться високі шанси кар'єрного зростання. Щоб досягти професійного розвитку їм доведеться проявити завзятість і наполегливість. Однак гороскоп радить уникати нечесних методів і хитрості. Домогтися успіху вдасться лише сумлінною працею. Сприятливий період. Для чоловіків-Терезів найбільш успішним етапом стане осінній період. У цей час їм представиться можливість досягти кар'єрного росту і зміцнити фінансове становище.

Любов і відносини.


Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік


Рік Білого Пацюка обіцяє суперечливі емоції і переживання. Ваги будуть по черзі відчувати байдужість і любов, сильне тяжіння і огиду. Скандали будуть змінюватися періодами щастя і гармонії. Самотнім представникам даного знаку доведеться пережити багато щастя. Однак Білий Пацюк готує і низку розчарувань від протилежної статі. У травні ви можете сильно закохатися і почати серйозні стосунки. Сімейним Терезам доведеться важко у відносинах з подружжям за нудних сірих буднів. Прикладіть зусилля і внесіть різноманітність, зокрема приділіть увагу сексуального життя з партнером. У середині осені відкрите виявлення почуттів і невдоволення по дрібницях може привести до конфліктів у родині. Ймовірно, хтось із вас вирішив зробити велику покупку, не порадившись. Пізніше вам захочеться поекспериментувати з сексом, але не намагайтеся нав'язати свої незвичайні смаки партнеру.

Фінанси і гроші.


Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік


Деякі представники цього знака зодіаку отримають підвищення і розширять свої повноваження. Це може викликати спокусу скористатися службовими повноваженнями в корисливих цілях. Астрологи радять бути розсудливими у своїх рішеннях і вчинках. Необережність та перевищення повноважень може зруйнувати кар'єру. Осінній період стане сприятливим моментом для навчання і підвищення кваліфікації. Терезам з легкістю вдасться освоїти нову професію. Їм буде цікаво відвідування розвиваючих курсів, семінарів або лекцій.

Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік


Фінансова ситуація в рік Металевої Щури вирізнятиметься стабільністю. Терезам не варто розраховувати на кардинальне підвищення заробітної плати. Однак збитки цим людям також не загрожують. Астрологи радять дотримуватися обережності у витратах. Слід ретельно планувати сімейний бюджет і погоджувати покупки з родичами. Марнотратство може стати причиною сімейних конфліктів.
Ось таким досить успішним, особливо в плані фінансів і трудової діяльності буде рік для Терезів. А чи так це насправді чи ні, покаже час.
Гороскоп 2020 рік для Терезів. Жінка. Чоловік
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають