C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка

Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка

Козероги це представники Зодіаку мудрі стратеги, управлінці з чуттям на прибуток. Віддаючи себе цілком обраного заняття, Козероги стають деспотичними. Їх завищені вимоги до інших харчуються відчуттям власної переваги, а вміння придушувати опір приносить користь справі, не шкодуючи почуттів оточуючих. Здатні реалізовувати поставлені завдання неймовірними зусиллями розуму і волі, вони часто вважають себе нещасними, обдуреними. Не вміють залишати минуле, звинувачують в промахах всіх, крім себе. Чим міцніше «стоять на ногах», тим нетерпиміше до інших, що стає причиною самотності. Але, під заступництвом символу року, багатьом вдасться примиритися з рідними. Невелика поблажливість до чужих помилок поверне світ відносин, взаєморозуміння. Отже, яким буде рік для представників цього знаку? До чого слід готуватися і чого побоюватися?

Яким буде рік?


Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка


2020 рік Металевого Щура стане для Козерогів цікавим та непередбачуваним періодом. Їх чекають зміни, однак не всі з них будуть в кращу сторону. Не варто боятися змін. Приклавши трохи зусиль, представники цього знаку зодіаку зможуть витягти з них користь.
Цей рік принесе нові можливості для самореалізації та кар'єрного зростання. Вдасться підвищити рівень професіоналізму і просунутися по службі посадової. Деякі люди зважаться отримати додаткову освіту, що дозволить їм зайнятися улюбленою справою, про яку вони мріяли.
Гірше йтимуть справи у сфері особистих відносин. Козерогам слід більше часу проводити зі супутником життя, інакше в парі настане затяжну кризу.

Гороскоп для жінок.


Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка


Для жінок успіх кар'єри часто важливіше спокою в будинку. Вони прикладають зусилля в роботі, спілкуванні з начальством і колегами, можуть стати найкращими подругами для багатьох, а весь накопичений негатив обрушують на своїх домочадців. Схильність до маніпуляцій перетворює життя близьких в низку постійних прикростей. Ця жінка домовита, любить готувати, вміє накрити стіл до свята, знає, як керувати голкою і спицями. Вона любить читати різно-жанрову літературу, захоплюється народною медициною, навіть вважає себе трохи чарівницею. Схильна до містицизму, така дама збирає амулети і вірить прикметами. Кривдників дівчина простить, але покарає і стане регулярно докоряти. Якщо вона не в дусі, то зіпсує настрій всім і кожному, тому вразливі люди з ранимою душею від неї тікають. Рік обіцяє мстивої особи відносний спокій: недруги будуть триматися на відстані, а їх підступи виявляться марними. Якщо жінка стихії Земля захоче, то зможе в 2020 році навести порядок у своєму домі, у всіх сферах життя. Для цього доведеться визнати свою провину, переглянути деякі позиції, змінити гнів на милість. У другій половині року з'явиться бажання змінитися за нових знайомств.

Питання фінансів.


Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка


У рік Металевої Щури Козероги не будуть зазнавати матеріальних труднощів. Перед представниками цього знаку зодіаку відкриється можливість збільшити рівень свого доходу. Вони не упустять шанс поправити своє фінансове становище. Астрологи радять звернути увагу на основне джерело заробітку, а не шукати додаткові підробітки.

Все про здоров'я.


Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка


Тут Козерогам потрібно бути гранично обережними. Чому? У новорічні свята і на протязі всього року гороскоп рекомендує Козерогам обмежувати вживання алкогольних напоїв. Зросте ризик проблем з печінкою. Напружена робота і емоційні навантаження змусять шукати джерела розслаблення. Кращим способом виплеснути адреналін і зарядитися позитивними емоціями стануть заняття спортом і інтенсивні фізичні навантаження.

Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка


Літо принесе загрозу травмуватися. Астрологи радять дотримуватися правил безпеки у побуті, на роботі і на відпочинку. Водіям слід ретельно дотримуватися правил дорожнього рухів, щоб уберегти себе від аварійних ситуацій.
В кінці року багато представників цього знаку зодіаку будуть страждати від безсоння. Щоб вирішити цю проблему, не поспішайте бігти в аптеку. Нормалізувати сон дозволять вечірні прогулянки на свіжому повітрі.

Чоловіки.


Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка


Якщо чоловік слід планами, то успіх йому гарантований. Він не створений для експромтів, епатажу. Це статечний, самовпевнений, зациклений на власних бажаннях людина, здатний вирішувати найскладніші завдання, знаходити вихід з будь-якої труднощі. Він зможе пробитися там, де інші опускають руки. Його поважають, йому вірять, що цей знак користується без докорів сумління. З Білої Пацюком складуться хороші стосунки: «господиня» року вшановує прагнення представників Зодіаку до успіху, багатства. Будучи скнарою, Козеріг важко розлучається з накопиченнями, не дає в борг, любить прибіднятися. Проте в поточному році таке негарне якість характеру надасть послугу – вийде придбати те, що колись здавалося недоступним. Для досягнення цілей знадобиться проявити дипломатичні здібності, далекоглядність. Ті, хто вже навчився контролювати свій гнів і впертість, виявляться у виграші.

Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка


Найголовніше Козерогам в цьому році слід звернути особливу увагу на своє здоров'я і постаратися дуже дбайливо до себе поставитися.
Гороскоп 2020 року для Козерога. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають