C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка

Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка

Водолії – це люди з досить непростим характером. Але згідно з гороскопом рік для Водолія буде досить складним та насиченим різноманітними, так як всі напряму залежатиме від того, як поведе себе Водолій. Що ще можна відзначити? Несподівані збіги обставин, необхідність приймати спонтанні рішення, раптові поїздки могли б засмутити інші знаки Зодіаку, але тільки не поривчастого, енергійного представника повітряної стихії. Розвинена інтуїція, рішучість, неабиякий розум в поєднанні зі схильністю впадати в крайнощі, забезпечує бурхливу подіями життя, повна відсутність рутини. Перші місяці здадуться складними: бажання щось робити буде змінюватися апатією. Навесні прагнення рухатися вперед візьме вгору, з'являться нові інтереси, фінансові проекти. Неабиякого розуму Водолія знайдеться належне застосування, напади байдужості стануть рідкими. Будучи інтелектуалом, він постійно розвивається. Рік 2020 не залишить часу на байдикування. Майбутні труднощі змусять шукати шляхи їх вирішення, що представникам цього знака тільки на руку.

Всі злети і падіння.


Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка


Що хвилює кожну людину більше за все? Звичайно ж, які труднощі і перемоги його чекають і як слід правильно підготуватися до цього етапу життєвого шляху. Тому що питання говорять зірки? У 2020 році гороскоп віщує Водоліям удачу у сфері любовних відносин. Самотні люди зустрінуть свою другу половинку, а ті, хто перебуває в парі або в шлюбі, налагодять відносини з обранцем. Деякі пари вирішать узаконити стосунки. Шлюби, укладені в цьому році будуть міцними і щасливими.
У рік Металевої Щури Водоліям доведеться пройти через низку труднощів у професійній сфері. Над ними нависнуть непередбачені проблеми і конфлікти в робочому колективі. Це може призвести до звільнення. Однак, завдяки проявленому завзятості і працьовитості, у другій половині року справи підуть на підйом.

Гороскоп для чоловіків.


Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка


Ці джентльмени примудряються тверезо дивитися на світ, залишаючись при цьому мрійниками. Вони запальні та нестримані, але легко забувають образи. Примудряючись бачити кожну жінку з привабливого боку, представники Сузір'я рідко зберігають вірність партнерці. У проблемах майже завжди звинувачують інших. Якщо такий чоловік вивільняє свій потенціал і хоче стати багатим, то він їм стає. Для досягнення цілей у нього є все: амбіції, розум, любов фортуни, вміння будувати інтриги і підступи конкурентів, здатність викликати довіру і завойовувати друзів. У рік Пацюка успіх чекає того представника стихії Повітря, який захоче збагатитися, піднятися по соціальних сходах, обзавестися «гніздечком». Це гарний час для розробки стратегій майбутніх перемог. При всій своїй далекоглядності, він може не помітити, що рішення всіх проблем у нього прямо «перед носом». Ласий на лестощі, часто недооцінює суперників. Протягом цього року важливо проявляти обережність у спілкуванні з людьми, які здаються незначними, що не мають влади.

Гороскоп здоров'я.


Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка


Ще одним важливим моментом є питання, що стосується здоров'я. У рік Металевої Щури у Водоліїв з'являться ризики загострення хронічних хвороб шлунково-кишкового тракту. Також під час новорічних застіль зросте небезпека харчових отруєнь. Гороскоп радить дотримуватися суворої дієти. Це стане найкращим способом профілактики.
Водоліям, робота яких пов'язана з електричними приладами, слід побоюватися електротравм, які можуть призвести до серйозних каліцтв. Дотримуйтесь правил безпеки. У листопаді з'являться проблеми з нервовою системою. Представників цього знака зодіаку почне турбувати тривожність, безсоння, зниження працездатності. Щоб позбутися від цих проблем їм доведеться нормалізувати режим дня і більше відпочивати.

Гороскоп для жінок.


Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка


Жінка любить свою сім'ю. Обравши партнера, не шукає інших обранців, заповнюючи своє життя роботою, захопленнями, хобі. Не завжди хороша господиня. Дуже обтяжений тягарем «стряпухи» і «прачки», тому в її будинку кожен може подбати про себе. Це хороша мати, яка виховує у дітей прагнення до мети, любов до навчання, нестандартне мислення, самостійність. Їй необхідно час поза сім'ї, де вона могла би реалізувати свої таланти, які у неї обов'язково є. Завжди підкреслює свою індивідуальність. Іноді виглядає так, ніби вона «не від світу сього». Вміє дружити, але може ненароком розбовтати секрет, чому сама потім страждає. Цілком практична і послідовна: якщо човен тоне, першої кинеться до берега вплав. Очікувати від неї самопожертви немає сенсу, вона занадто раціональна для цього. Кар'єристка. Володіє дипломатичними здібностями, шармом. Її впертість, принциповість і гординя допомагають у фінансових питаннях, але погано позначаються на близьких людях. Може віддалитися від родичів, так як більше цінує духовну прив'язаність, ніж узи крові.

Гороскоп любові.


Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка


Для Водоліїв рік Металевої Щури стане вдалим періодом в плані особистих відносин. Представників цього знаку зодіаку буде оточувати романтика і любов. Вони отримають шанс налагодити стосунки з коханим чи знайти супутника життя.
Самотніх людей чекає нове кохання. У їх житті з'явиться чоловік, з яким зав'яжуться тривалі і щасливі відносини.

Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка


У парах буде присутня гармонія і розуміння. Протягом року між партнерами будуть відбуватися сцени ревнощів і дрібні побутові розбіжності, однак вони не порушать ідилії у стосунках.
У сім'ях Водолії відчують зміцнення довіри і розуміння у відносинах із супутником життя. Проте астрологи радять докласти зусиль, щоб не допустити нудьги й одноманітності в подружньому житті.

Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка


Як видно, рік дійсно буде повний найрізноманітніших життєвих подій, а ось яким чином вони вплинуть на життя Водоліїв покаже час.
Гороскоп 2020 рік для Водолія. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають