C новым годом 2018
 
  • 10:41 – Модні купальники 2020 
  • 15:56 – Як прикрасити ялинку на Новий рік 2020 кращі 100 прикладів фото 
  • 15:55 – У чому зустрічати рік Пацюка 2020: модний образ, фото, варіанти 
  • 15:51 – Улюблені кольори Металевого Щура 2020 

Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка

Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка

Риби – що це за знака зодіаку, якими він володіє відмінними рисами характеру? Риби — знак водної стихії, який завершує весь зодіакальний круг. Вони вважаються дуже суперечливими і мінливими, на їхні рішення впливають відразу два небесні світила. Більшість Риб просто пливуть за течією, рідко беруть кардинальні рішення і нічого не змінюють в своєму житті. Риби живуть у світі вигаданих ілюзій, їх діям властива інтуїція, часто виявляють самопожертву. Якщо вони не відчувають підтримки і достатньо любові з боку близьких людей, відразу ж йдуть в себе і відмовляються від спілкування. Це може привести до досить тривалої депресії. Даний знак зодіаку добре проявляється себе в творчих професіях. З Риб виходять чудові музиканти і актори, художники, вчителі. А ось керівні пости для них неприродні, утримувати високу відповідальність дуже важко. Вони дуже ранимі, тяжко сприймають критику. Люблять недоговорювати, щоб не образити іншу людину.

Що очікує чоловіків?


Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка


Для чоловіків-Риб рік Металевої Щури буде складним етапом у всіх життєвих сферах. Робота буде віднімати багато часу і сил. Можливо, доведеться відправитися на курси підвищення кваліфікації. Проте витрачені зусилля будуть виправдані. За свої старання ці чоловіки отримають пропозицію підвищення по посаді або надбавку до заробітної плати.
У цьому році, ймовірно, доведеться переглянути коло приятелів. Деякі старі друзі підуть з життя чоловіків-Риб. Причиною стане зміна інтересів і життєвих пріоритетів. У найближчому оточенні з'являться нові товариші, з якими у них будуть спільні цілі та ідеї.

Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка


Сприятливий період. Найсприятливішим періодом виявиться відрізок роки від початку січня до кінця березня. В цей час відкриються нові можливості професійного зростання.

Питання здоров'я.


Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка


Вже з перших днів року Щур попереджає вас: якщо ви будете вести такий же спосіб життя, то вам загрожують проблеми зі здоров'ям. Вам катастрофічно не вистачає занять спортом і прогулянок по свіжому повітрю. Також не забувайте дотримуватися режиму дня — засиджуватися до пізньої ночі, а потім вставати рано вранці не годиться. Так як Риби є досить захоплюються натурами, вони можуть забути вчасно поїсти або лягти спати. А це погано позначається здоров'я. У 2020 році дуже багато енергії піде на конфлікти і сварки. Вам будуть виводити з себе докори від другої половинки. Постійні суперечки можуть призвести до безсоння. Якщо відчуєте різкий занепад сил, відсторонитеся від всього, що відбувається, займіться улюбленою справою або зовсім їдьте у відпустку. Влітку ви можете зіткнутися з захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Восени ви відчуєте емоційний підйом, зможете вкласти душу в свою роботу. Якщо не будете забувати про здорове харчування і правильний сон, до кінця року вас не будуть хвилювати проблеми зі здоров'ям.

Яким буде рік для жінок?


Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка


Для жінок-Риб цей рік буде насиченим непередбаченими життєвими поворотами і подіями. Успіх у кар'єрі додасть впевненості в собі і стане стимулом для подальшого професійного просування.
У сфері особистих відносин такі жінки будуть зазнавати труднощів. Також стане складно знаходити спільну мову з друзями, дітьми та рідними людьми. Це змусить задуматися і переглянути свою поведінку. Астрологи радять попрацювати над зміцненням взаєморозуміння з оточуючими. Будьте доброзичливими і стриманими. Навчіться слухати і поважати інших людей. Це дозволить домогтися гармонійного спілкування.
Сприятливий період. Для жінок-Риб сприятливим періодом стане друге півріччя. У цей час їм вдасться домогтися стабільності в сфері особистих відносин.

Кар'єра і робота.


Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка


У рік Щура в січні-лютому Рибам вдасться зав'язати корисні знайомства, які допоможуть у роботі. Щоб справити на нових знайомих приємне враження і отримати бажану вигоду, потрібно записати всі їхні дані і не забувати підтримувати зв'язок. Якщо ви захочете змінити роботу або відкрити власну справу, ці люди зможуть суттєво допомогти вам. Не допускайте застою у вашій професії. Конкуренти мріють зайняти ваше місце, тому ви ризикуєте зазнати краху. Виконуйте всі доручення начальства і не скаржтеся на труднощі. Білий Пацюк заохочує всіх, хто розвивається і прагне домогтися більшого. Пошукайте курси чи тренінги, які допоможуть вам стати краще на вибраному поприщі.

Відпочинок та подорож.


Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка


Звичайно, незважаючи на всі труднощі, злети і падіння необхідно пам'ятати, що без відпочинку просто-напросто неможливо обійтися. Що кажуть астрологи тому питання? Найкращим часом для відпустки в 2020 році стане лютий і березень. У цей час Риби будуть мати потребу у відпочинку і відновлення сил. Їм підуть на користь екзотичні курорти з теплим кліматом. Таким людям буде приємно після холодної зими опинитися в райському куточку. Гороскоп радить уникати екскурсій по диких місцях. Вони будуть нести загрозу отримати травм.

Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка


Ось таким досить цікавим і насиченим самих різних подій буде рік у Риб.
Гороскоп 2020 рік для Риб. Чоловік. Жінка
  • Сьогодні
  • Популярне
  • Читають